Квартири подобово Київ — Осокорки

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування 1
Інші фільтри 1
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово Осокорки

Зміст:

Мікрорайон на озерах

Осокорки розташовані на правому березі Дніпра і входять в Дарницький район. Територіально вони охоплюють собою озера і водойми, і якщо ви віддаєте перевагу відпочинку на воді, тоді сміливо орендуйте квартири подобово на Осокорках.

На нашому порталі Vlasne.ua вам будуть запропоновані різні варіанти апартаментів, які ви зможете зняти за ціною від 287.50 грн до 5497.60 грн.

osokor

 

Як вибрати квартиру

Перш за все подивіться апартаменти біля метро. Це дасть вам можливість швидко дістатися до Центру і в інше місце столиці. В Осокорках знаходяться дві станції метро - Осокорки і Позняки.

На ваш вибір, ви можете зняти подобово квартиру-студію або сучасні апартаменти на Осокорках. Також є великий вибір серед однокімнатних, двокімнатних і трикімнатних апартаментів.

А якщо ви бажаєте бути ближче до водойм, ви можете орендувати будинок з подобовою оплатою за ціною 4025 грн.

Приїжджайте на Осокорки і розміщуйтесь з дітьми, адже діти дуже люблять водні розваги.

Ви також можете зняти квартиру подобово на вихідні або щоб в колі друзів відзначити Новий Рік.

osokor1

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

Якщо ви, хочете провести час в столиці серед природних озер і водоймищ, ви можете зняти квартиру подобово на Осокорках. В середньому ціна оренди буде коштувати 805 - 1150 грн за добу.

Зверніть увагу, на нашому сайті є зручні фільтри за допомогою яких ви зможете орендувати квартиру на добу з бойлером, WiFi, кондиціонером і з джакузі.

Якщо ви курите, не забудьте поставити параметр "палити дозволено", щоб навіть така маленька деталь не зіпсувала ваш відпочинок.

Зняти квартиру подобово легко на порталі Vlasne.ua. Тут немає посередників і ви не будете переплачувати ніяких комісій. Столиця чекає вас. 

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті