Квартири подобово Київ — Шулявка

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування 1
Інші фільтри 1
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово Шулявка

Зміст:

Активний центр дозвілля та бізнесу

Цей сучасний мікрорайон сотню років тому був селищем робочих, а сьогодні це активний центр дозвілля та бізнес-офісів столиці. Якщо вам потрібна квартира подобово на Шулявці, в мікрорайоні особливо популярному серед молоді, то це відмінний вибір.

shul

Разом з нашим порталом Vlasne.ua, ви можете зняти свої апартаменти без посередників, серед великого вибору різних апартаментів з різними зручностями - з WiFi, з кондиціонером і з джакузі.

Зняти квартиру подобово на Шулявці, яка розташована в Шевченківському районі, тобто майже в самому Центрі Києва, ви зможете за ціною від 230 грн до 5175 грн за добу.

 

Куди сходити

На Шулявці знаходиться старовинний і один з найбільших університетів України - Київський Політехнічний Інститут, будівництво якого було закладено в 1898 році. На його території вздовж проспекту Перемоги розташований просторий Парк Київського Політехнічного Інституту.

shul1

Через дорогу ви можете відвідати Київський зоопарк. І в кількох зупинках від нього, знаходиться Національний цирк України. Сюди вам буде особливо цікаво прийти разом з дітьми. Зняти квартиру подобово ви тут зможете за ціною від 345 грн за добу.

Через Шулявку проходять три станції метро - Берестейська, Шулявська, Політехнічний Інститут. При бажанні опинитися в Центрі Києва, ви зможете туди дістатися за 10 - 15 хвилин на метро.

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

Крім описаного вище, Шулявка має багато розважальних і торговельних центрів. Цей мікрорайон відмінно підійде для молоді. І щоб зняти квартиру подобово і без посередників на Шулявці в середньому вам потрібно буде заплатити 575 - 700 грн за добу.

shul2

Орендуйте апартаменти на сайті Vlasne.ua і нехай ваше перебування в них буде приємним та комфортним! 

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті