Квартири подобово Київ — Квартири біля метро Київ

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово біля метро - Київ

Зміст:

Де знімати квартиру

Яка б не була причина вашого приїзду в столицю - відрядження або знайомство з містом, найкраще зняти квартиру подобово біля метро. Це забезпечить швидке пересування по місту і зробить ваше перебування в місті приємним.

На нашому сайті, ви зможете швидко зорієнтуватися по карті Києва і по трьом гілкам метро, ​​і зняти квартиру без посередників в потрібному для вас районі.

metro 

 

Станції метро

Найбільша кількість квартир для оренди знаходиться біля станцій метро Майдан Незалежності і Хрещатик, що знаходяться на головній вулиці столиці. Тут можна зняти квартиру подобово за ціною від 805 грн до 1955 грн.

Ще зверніть увагу на квартири в центрі столиці, поруч з метро Палац Спорту, Площа Льва Толстого і Олімпійська. Тут вартість квартир починається від 402,50 грн за добу.

Біля метро Театральна і Золоті ворота вартість оренди квартир майже така ж. А ось поруч з метро Університет можна зняти квартиру за ціною 310,50 грн за добу.

Подивіться на великий вибір апартаментів і на Лівому березі. Тут ви зможете зняти квартиру біля метро Осокорки і Позняки за ціною 690 - 1092,50 грн за добу.

Оболонь запропонує вам в оренду квартири поблизу метро Мінська та Героїв Дніпра, які коштують від 517,50 грн до 977,50 грн за добу.

Бюджетний вибір запропонований біля метро Святошин і Житомирська. Тут зняти квартиру подобово можна від 230 грн за добу.

metro1 

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

Якщо ви хочете провести кілька днів у Києві без клопоту, ми рекомендуємо дві речі.

По-перше, знімайте квартиру біля метро, бо це прискорить всі ваші пересування по місту. По-друге, робіть раннє бронювання на нашому порталі Vlasne.ua.

Тут ви переконаєтеся, що для того щоб зняти квартиру подобово в Києві, ми пропонуємо вам великий вибір квартир на різний смак і гаманець.

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті