Квартири подобово Київ — Голосіїв

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування 1
Інші фільтри 1
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово Голосіїв

Зміст:

Дачний оазис церковних служителів

Первозданна природа цієї околиці в Голосіївському районі ще в XVII столітті привертала до себе увагу церковних батюшок, які облюбували собі це місце для споруди заміських дач. Через століття, ви можете бути простим мандрівником або відрядженним, для того щоб вас зацікавила оренда квартир подобово в Голосієво.

Зніміть квартиру подобово і без посередників, в самому зеленому районі Києва, разом з порталом Vlasne.ua. Це зробити просто - легко налаштувавши необхідні для вас параметри, ви можете орендувати однокімнатні, двокімнатні апартаменти і квартири-студії.

Зняти квартиру на добу в Голосієво ви зможете, заплативши від 207 грн до 920 грн за добу.

gol

 

Паркове роздолля

Третю частину цього мікрорайону займає Парк імені Максима Рильського та Виставковий Центр. Тут дуже добре проводити час з дітьми, влаштовувати пікніки і грати в активні ігри.

За бажанням, ви можете опинитися, в поруч розташованому ландшафтному парку Феофанія. Або відвідати Музей Пирогово, де ви зможете познайомитися з народною архітектурою і побутом України. Приїжджайте на вихідні в Голосієво, де ви без зусиль зможете зняти квартири подобово за ціною починаючи від 207 грн за добу.

Тут проходять три станції метро - Голосіївська, Васильківська, Виставковий центр. Орендуйте апартаменти на добу в Голосієво біля метро і тоді, ви зможете дістатися до Центру всього лише за п'ятнадцять хвилин.

gol1 

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

Безліч парків, великий древній ліс і озера, до цього дня манить до себе всіх, своєю первозданною красою. Ви легко і просто, зможете зняти квартиру подобово в Голосієво, без посередників, за ціною в середньому 460 грн за добу. 

Приїжджайте в самий зелений мікрорайон Києва і орендуйте апартаменти подобово разом з Vlasne.ua

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті