Квартири подобово Київ — Русанівка (Русанівський масив)

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування 1
Інші фільтри 1
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово Русанівка (Русанівський масив)

Зміст:

Масив на острові

Дивовижний мікрорайон в Дніпровському районі побудований в минулому столітті, на штучному острові, сьогодні є одним з найбільш комфортних масивів столиці. Ви також можете легко зняти квартиру подобово на Русанівц, і оселитися біля Дніпра, щоб вдень ​​позасмагати на пляжі, а ввечері прогулятися по набережній, яка яскраво світиться музичними фонтанами.

Наш портал Vlasne.ua, пропонує вашій увазі великий вибір оренди апартаментів без посередників. Зняти квартиру подобово на Русанівці можна за ціною від 391 грн до 862.5 грн за добу.

rus

 

Де оселитися

Залежно від того, якою компанією ви приїдете до столиці, у нас на сайті ви зможете зняти апартаменти подобово, попередньо обравши їх серед однокімнатних, двокімнатних і трикімнатних квартир. Середня вартість оренди апартаментів становить 690 грн за добу.

Поселившись на Русанівці ви опинитеся серед зелених бульварів. А якщо прогуляєтеся по набережній, то вашому погляду постане Правий берег Дніпра з прекрасним видом на Києво-Печерську Лавру і Батьківщину-Матір.

Ну а якщо ви захочете відвідати історичний Центр Києва, то поруч є метро Лівобережна і за п'ятнадцять хвилин ви зможете опинитися на Хрещатику.

rus1

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

Русанівка, є затишним мікрорайоном з розвиненою інфраструктурою. Зняти квартиру подобово без посередників, ви тут зможете в середньому за ціною 517,50 - 747,50 грн за добу.

На нашому сайті є фільтри, які  зручно налаштовуються, за допомогою яких, ви зможете вибрати квартиру з кондиціонером, з каміном, бойлером або джакузі.

Vlasne.ua з турботою про ваше комфортне поселення в Києві, запропонує вам найкращі варіанти апартаментів на Русанівці. Щоб ваше перебування тут, залишилося в приємних спогадах. 

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті