Квартири подобово Київ — Політехнічний

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування 1
Інші фільтри 1
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово Політехнічний

Зміст:

Недорога оренда квартир

Якщо вас цікавлять квартири подобово біля Політехнічного інституту, то ви можете тут зняти однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні апартаменти за ціною від 517,50 грн до 977,50 грн за добу.

Територіально це ще Шевченківський район, тому зовсім недалеко, знаходиться Центр, з усіма його культурними та історичними пам'ятками.

На нашому порталі Vlasne.ua, ви легко можете вибрати вподобану вам квартиру і зняти її подобово і без посередників, біля Політехнічного інституту.

kpi

 

Куди піти, що подивитися

Поруч знаходиться метро Політехнічний Інститут. З його допомогою ви швидко доберетеся до головної вулиці столиці Хрещатик. Тут ви зможете зняти квартиру подобово за ціною в середньому 960 - 1265 грн за добу.

І, якщо вам потрібно, то проїхавши на метро одну зупинку, опинитеся на Вокзалі. Орендувати апартаменти тут можна за ціною близько 400 - 575 грн за добу.

Якщо проїхати дві зупинки, до станції метро Університет, тут у вас буде можливість відвідати Володимирський собор, прогулятися в Ботанічному саду імені А. Фоміна або в Парку ім.Т.Шевченка. В середньому тут можна зняти квартиру подобово за ціною 1035 - 1495 грн за добу.

kpi1

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

Це гарне рішення - орендувати апартаменти на добу біля Політехнічного інституту. У кількох зупинках знаходиться центральна частина Києва, і квартири тут на порядок дешевше, і в середньому складають ціну 690 грн за добу.

Щоб не мати клопоту по приїзду, і ви могли гарантовано заселитися в апартаменти, які вам сподобалися на нашому сайті, існує зручний сервіс "Миттєве бронювання". Використовуйте його і разом з Vlasne.ua, знімайте квартири подобово без посередників. 

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті